Одбравте да купите :
All4Home

Спална соба СКАРЛЕТ

СКАРЛЕТ

34.700,00 ден 24.700,00 ден

 • Материјал : кабинет – ламинирана иверка ;
  врати – постформинг медијапан
 • Боја : кабинет – бела/сонома/венге ;
  врати – бела/крем/сива/орев
  или комбинација (пример како на сликата бело со сиво)
 • Гардеробер дводелен 78/50/185 (ш/д/в)
  Меко затварање на вратите
 • Легло 164/205/68 (ш/д/в) 
 • тоалета (наткасна) 50/43/73 (ш/д/в)
 • две ноќни шкафчиња 40/30,5/40
 • огледало 50/2/68
 • со подница за душек 160/200
 • Опција : Душек Роси со вградена рамка 160/200 цена 7.000,00 денари
 • Опција : амортизери за подигање на душекот и остава под душек (2.500,00 ден)
 • Опција : Латофлекс 160/200 цена 5,200,00 денари

Have any Question or Comment?

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.