Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

АВА ГРАНД 1219Р

15.800,00 ден 14.380,00 ден

  • Материјал : ламинирана иверка
  • Боја : бела/сонома/венге
  • механизми за подигање на душекот
  • остава под душек
  • Вклучен душек Роси 120/190
  • димензија : 222/122/80 (ш/д/в)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “АВА ГРАНД 1219Р”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *