Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

АВА Н2

1.900,00 ден 1.560,00 ден

  • Материјал : кабинет – ламинирана иверка ;
    врати – постформинг медијапан
  • Боја : кабинет – бела/сонома/венге ;
    врати – бела/крем/сива/кристал/орев
  • Меко затварање на вратите
  • Метални рачки на вратите
  • димензија : 40/30.5/40(ш/д/в)