Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

АВА Н2

3.900,00 ден 3.160,00 ден

  • Надградба за гардеробер АВА 2 , АВА 21 , АВА 20 и АВА 201
  • Материјал : кабинет – ламинирана иверка ;
    врати – медијапан
  • Боја : кабинет – бела/сонома/венге ;
    врати – бела/крем/сива/кристал/орев
  • Меко затварање на вратите
  • Метални рачки на вратите
  • димензија : 78/50/49.2 (ш/д/в)