Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

АВА Н3

5.600,00 ден 3.890,00 ден

  • Надградба за гардеробер АВА 3 и АВА 31
  • Материјал : кабинет – ламинирана иверка ;
    врати – медијапан
  • Боја : кабинет – бела/сонома/венге ;
    врати – бела/крем/сива/кристал/орев
  • Меко затварање на вратите
  • Метални рачки на вратите
  • димензија : 117/50/49.2 (ш/д/в)