Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

АВА СЕНДВИЧ

16.800,00 ден 13.790,00 ден

  • Материјал : ламинирана иверка
  • Боја : бела/сонома/венге ;
  • Вклучени 2 душека Роси 82/190
  • димензија : 198/73/88 (ш/д/в)
  • поклон 2 перници

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “АВА СЕНДВИЧ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *