Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

АВА 11

7.900,00 ден 5.990,00 ден

 • Материјал : кабинет – ламинирана иверка ;
  врати – медијапан
 • Боја : кабинет – бела/сонома/венге ;
  врати – бела/крем/сива/кристал/орев
 • Меко затварање на вратите
 • Ногарки со можност на подесување на висината
 • Метални рачки на вратите
 • димензија : 39/50/185 (ш/д/в)
 • огледало на вратата