Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

АВА 1200

9.100,00 ден 7.960,00 ден

  • Материјал : кабинет – ламинирана иверка ;
    врати – медијапан
  • Боја : кабинет – бела/сонома/венге ;
    врати – бела/крем/сива/кристал/орев
  • Меко затварање на вратите
  • Метални рачки на вратите
  • димензија : 120/43/73 (ш/д/в)
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА И МОНТАЖА