Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

АВА 1420

12.100,00 ден 10.690,00 ден

  • Материјал : ламинирана иверка ;
    бленда : постформинг медијапан
  • Боја : бела/сонома/венге ;
    бленда : бела/крем/сива/кристал/орев
  • Вклучен душек Роси 140/200
  • димензија : 144/204/68 (ш/д/в)
Category:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “АВА 1420”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *