Одбравте да купите :
All4Home

АВА 1820

6.390,00 ден16.590,00 ден

 • Материјал : ламинирана иверка ;
  бленда : постформинг медијапан
 • Боја : бела/сонома/венге ;
  бленда : бела/крем/сива/кристал/орев
 • димензија : 184/204/68 (ш/д/в)
 • со подница за душек 180/200
 • опција : амортизери за подигање на душекот и остава под душек
 • опција : душек 180/200
 • опција : латофлекс
Clear
SKU: N/A Category: