Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

АВА 2

11.400,00 ден 8.590,00 ден

  • Материјал : кабинет – ламинирана иверка ;
    врати – медијапан
  • Боја : кабинет – бела/сонома/венге ;
    врати – бела/крем/сива/кристал/орев
  • Меко затварање на вратите
  • Ногарки со можност на подесување на висината
  • Метални рачки на вратите
  • димензија : 78/50/185 (ш/д/в)