Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

АВА 3142

57.290,00 ден 44.990,00 ден

 • Материјал : кабинет – ламинирана иверка ;
  врати – постформинг медијапан
 • Боја : кабинет – бела/сонома/венге ;
  врати – бела/крем/сива/кристал/орев
 • Ногарки со можност на подесување на висината
 • Меко затварање на вратите
 • Метални рачки на вратите
 • Гардеробер троделен 117/50/185 (ш/д/в)
 • Легло 164/205/68 (ш/д/в)
 • тоалета (наткасна) 50/43/73 (ш/д/в)
 • тоалета (наткасна) 100/43/90 (ш/д/в)
 • две ноќни шкафчиња 40/30,5/40
 • огледало 50/2/68
 • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА И МОНТАЖА ВО ДОМОТ
 • Подарок : ДУШЕК РОСИ 160/200
 • Опција : амортизери за подигање на душекот и остава под душек (2.500,00 ден)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “АВА 3142”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *