Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

АВА 39145

2.900,00 ден 2.360,00 ден

  • Материјал :  ламинирана иверка со огледало
  • Боја : бела/сонома/венге
  • димензија : 39/2/145 (ш/д/в)