Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

АВА 41

26.500,00 ден 20.790,00 ден

  • Материјал : кабинет – ламинирана иверка ;
    врати – медијапан
  • Боја : кабинет – бела/сонома/венге ;
    врати – бела/крем/сива/кристал/орев
  • Ногарки со можност на подесување на висината
  • Метални рачки на вратите
  • димензија : 160/59/200(ш/д/в)
  • огледало на вратата од гардероберот