Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

АВА 5

35.990,00 ден 23.890,00 ден

  • Материјал : кабинет – ламинирана иверка ;
    врати – медијапан
  • Боја : кабинет – бела/сонома/венге ;
    врати – бела/крем/сива/кристал/орев
  • Метални рачки на вратите
  • Ногарки со можност на подесување на висината
  • димензија : 200/59/210 (ш/д/в)