Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

ИНДИАНА

59.900,00 ден 49.900,00 ден

  • Материјал : кабинет – ламинирана иверка ;
    врати – постформинг медијапан
  • Боја : кабинет – бела/сонома/венге ;
    врати – бела/крем/сива/орев
  • Меко затварање на вратите
  • Гардеробер со клизни врати 200/59/210 (ш/д/в)
  • Легло 164/205/68 (ш/д/в) со кожена табла
  • тоалета (наткасна) 120/43/73 (ш/д/в)
  • две ноќни шкафчиња 39/50/40 (ш/д/в)
  • со подница за душек 160/200 
  • Опција : Душек Роси 160/200 со вградена рамка (7.000,00 ден)
  • Опција : амортизери за подигање на душекот и остава под душек (2.500,00 ден)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ИНДИАНА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *