Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

АВА 8219

8.900,00 ден 6.690,00 ден

  • Материјал : ламинирана иверка ;
    бленда : постформинг медијапан
  • Боја : бела/сонома/венге ;
    бленда : бела/крем/сива/кристал/орев
  • Вклучен душек Роси 82/190
  • димензија : 86/194/68 (ш/д/в)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “АВА 8219”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *