Одбравте да купите :
All4Home

АВА 9020

4.690,00 ден9.990,00 ден

  • Материјал : ламинирана иверка ;
    бленда : постформинг медијапан
  • Боја : бела/сонома/венге ;
    бленда : бела/крем/сива/кристал/орев
  • Вклучен душек Роси 90/200
  • димензија : 94/204/68 (ш/д/в)
Clear
SKU: N/A Categories: