Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

АДЕЛ +

62.100,00 ден 52.610,00 ден

 • боја: даб крафт бел и светловиолетова сјајна
 • материјал : ламинирана иверка 18 мм
 • амортизери за подигање на душек
 • гардеробер под душек за складирање
 • лежај 165/77/207 (ш/в/д)
 • две ноќни шкафчиња 38/77/40 (ш/в/д)
 • гардеробер 187/200/60 (ш/в/д)
 • тоалетна со фиоки 85/72/48 (ш/в/д)
 • RGB Led одветление со далечинско
 • Меко затварање на гардероберот
 • ВКЛУЧЕН ДУШЕК РОСИ 160/200
 • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА И МОНТАЖА ВО ДОМОТ

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “АДЕЛ +”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

You may also like…