Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

АЛЕКС БЛ

18.000,00 ден 14.590,00 ден

  • боја: бела/црна
  • материјал: ламинирана иверка 16мм
  • легло 164/84/206 (ш/в/д)
  • амортизери за подигање на душек
  • гардеробер под душек за складирање
  • ВКЛУЧЕН ДУШЕК 160/200
Category:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “АЛЕКС БЛ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *