Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

АЛЕКС БТ

(1 customer review)

5.850,00 ден 5.200,00 ден

 • боја:бела/црна
 • материјал: ламинирана иверка 16мм
 • димензија 100/71/38,5 

1 review for АЛЕКС БТ

 1. Velko

  Dali ima od ovoj model seuste i dali e taa cenata Aleks BT

  • admin

   Да моделот го имаме на склад, цената е како е напишано 4.200 денари доставата е бесплатна, монтажата се доплака 500 денари

Add a review

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *