Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

АЛИСА

24.500,00 ден 20.399,00 ден

  • боја: слонова коска, лилав пастел и розов пастел
  • материјал: ламинирана иверка 18мм
  • гардеробер: 70/180/42 (ш/в/д)
  • легло: 195/67/88 (ш/в/д)
  • биро 75/75/55 (ш/в/д)
  • шкаф 60/105/32 (ш/в/д)
  • вклучен душек 82/190

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “АЛИСА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *