Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

АНАБЕЛ

49.000,00 ден 39.560,00 ден

 • Материјал : кабинет – ламинирана иверка ;
  врати – постформинг медијапан
 • Боја : кабинет – бела/сонома/венге ;
  врати – бела/крем/сива/кристал/орев
 • легло: 164/68/205
 • Гардеробер 2 броја 39/185/50
 • Ноќни шкафчиња 2 броја 39/40/50
 • Огледала 2 броја 39/145/2
 • Надградба на шкаф 78/49.2/50
 • Меко затварање на вратите
 • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА И МОНТАЖА ВО ДОМОТ
 • Подарок : ДУШЕК РОСИ 160/200
 • Опција : амортизери за подигање на душекот и остава под душек (2.500,00 ден)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “АНАБЕЛ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

You may also like…