Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

АНИТА

46.000,00 ден 36.900,00 ден

  • Материјал : Ламинирана иверка
  • Боја : венге / астра
  • Гардеробер со лизгачки врати : 180/191/59 (ш/в/д)
  • Легло : 226/78/206(ш/в/д)
  • Вклучени амортизери за подигање на душекот и остава под душек
  • Вградени ноќни шкафчиња на леглото
  • Тоалета (фиокара) : 80/76/43,5 (ш/в/д)
  • ВКЛУЧЕН ДУШЕК 160/200
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА И МОНТАЖА 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “АНИТА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *