Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

АРЕС

55.800,00 ден 45.800,00 ден

 • Материјал : кабинет – ламинирана иверка и медијапан
 • Боја : даб мока и бела сјајна
 • Ногарки со можност на подесување на висината
 • Меко затварање на вратите
 • Гардеробер 183/62/214 (ш/д/в) горен панел со осветление и медијапански лајсни
 • Легло 170/209,5/93 (ш/д/в) со тапацирана табла со еко кожа и
  амортизери за подигање на душекот и остава под душек
 • две ноќни шкафчиња 45/40/33,5 (ш/д/в)
 • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ДО ДОМОТ
 • Опција : латофлекс 160/200 цена 5,200,00 денари
 • Опција : тоалета со огледало 100/44/128,5 (ш/д/в) цена 9,520,00 денари
 • Опција : душек Роси 160/200 цена 7,000,00 денари

Available on backorder

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “АРЕС”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *