Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

АСТРЕЛ КОМПЛЕТ

8.786,00 ден 7.890,00 ден

  • боја: венге/астра
  • материјал: ламинирана иверка 16мм
  • маса: 130/76/80 цена : 4,390
  • клупа: 110/45,5/36 цена : 1,399
  • перница за клупа: 110/36 цена: 799

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “АСТРЕЛ КОМПЛЕТ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.