Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

БАЛИК

76.200,00 ден 59.990,00 ден

  • боја: бела сјај, кожа capranova и дунапрен 3 см
  • материјал: ламинирана иверка 
  • легло: 164/100/209 (ш/в/д)
  • остава под душек
  • амортизери за подигање на душекот
  • гардеробер 200/200/52 (ш/в/д)
  • две ноќни шкафчиња 40/47/35 (ш/в/д)
  • Тоалетна со огледало 80/110/43 (ш/в/д)
  • ВКЛУЧЕН ДУШЕК РОСИ 160/200
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА И МОНТАЖА ВО ДОМОТ

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “БАЛИК”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

You may also like…