Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

БИБЛИОТЕКА 22

4.250,00 ден 3.699,00 ден

  • боја на кабинет: венге, сонома
  • боја на врати: астра, венге, сонома
  • материјал: иверка 16мм; кант 0,5мм
  • димензија ш/в/д: 78/76/33 см

 

Category:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “БИБЛИОТЕКА 22”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *