Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

БИБЛИОТЕКА 42

4.650,00 ден 4.199,00 ден

  • боја на кабинет: венге, сонома
  • боја на врати: астра, венге, сонома
  • материјал: иверка 16мм; кант 0,5мм
  • димензија ш/в/д: 78/148/33 см

 

Category: