Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

БИБЛИОТЕКА 52

4.800,00 ден 4.399,00 ден

  • боја на кабинет: венге, сонома
  • боја на врати: астра, венге, сонома
  • материјал: иверка 16мм; кант 0,5мм
  • димензија ш/в/д: 78/184/33 см
Category: