Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

БИГА

18.400,00 ден 13.990,00 ден

  • Боја: флора и ретро
  • Димензија ш/в/д: 120/37,/192
  • Материјал Ламинирана иверка 18 мм
  • не се монтира на зид
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА И МОНТАЖА
Category:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “БИГА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *