Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

БИРО ДАНИ

4.250,00 ден 3.760,00 ден

  • боја: венге,сонома
  • материјал: ламинирана иверка 16мм; кант: 0,5мм
  • димензии ш/в/д: 110/75/59см