Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

БИРО 2

3.250,00 ден 2.399,00 ден

  • боја: бело сјајно и бетон
  • материјал: ламинирана иверка 16мм
  • димензија (ш/в/д) 108/74/68 см