Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

БРУКЛИН

56.900,00 ден 44.900,00 ден

Гардеробер : 180/190/60 (ш/в/д)
Легло : 164/82/215 (ш/в/д)
Вклучени амортизери за подигање на душекот
Ноќно шкафче 2 бр. 45/33/38
Тоалетна : 70/70/38 (ш/в/д)
Огледало : 70/50/2 (ш/в/д)
Со вклучен ДУШЕК 160/200
Опција : подница 160/200 или латофлекс

Available on backorder

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “БРУКЛИН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *