Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

ВЕНО 30

9.500,00 ден 8.799,00 ден

  • боја: венге, сонома и венге/астра
  • материјал: ламинирана иверка 16мм
  • димензија 117/185/50

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ВЕНО 30”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *