Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

ВЕРОНА ВЕНО

39.500,00 ден 31.750,00 ден

  • Тапацирано легло еко кожа крем боја
  • димензија на легло 164/204 см
  • димензија на дусек 160/200 см
  • механизми за подигање на душекот
  • остава под душек
  • Гардеробер 160/200/59 см
  • боја на гардеробер : сонома и бело
  • огледало на гардероберот
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА И МОНТАЖА ВО ДОМОТ !!!
  • опција : табуретка на отварање со остава 99/36/33 см (2.340.00 ден)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ВЕРОНА ВЕНО”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *