Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

ВЕРОНА

18.900,00 ден 16.900,00 ден

  • Тапацирано легло еко кожа крем боја
  • димензија на легло 164/110/204
  • димензија на душек 160/200
  • механизми за подигање на душекот
  • остава под душек
  • опција 2 ночни шкафчиња (3,120,00 ден)

 

 

Category:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ВЕРОНА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *