Одбравте да купите :
All4Home

ВРАТА ЗА МАШИНА ЗА САДОВИ МДФ-С

1.410,00 ден2.320,00 ден

  • димензии : 45/60 см
  • вратнички : Медијапан сјај, МДФ 18мм
  • боја на вратнички : сива, бери и перл
Clear