Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

M 1011

16.600,00 ден 14.490,00 ден

  • боја: сонома, даб дакота и венге/астра
  • материјал: ламинирана иверка 16мм
  • димензија 180/191/59
  • меко затварање

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “M 1011”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *