Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

M 476

27.900,00 ден 22.900,00 ден

  • Димензија : 203,5/211/60,5
  • Боја : бело / сонома – кафе
  • Материјал: квалитетна ламинирана иверка
  • лизгачки систем на Hettich.
  • Бесплатна достава !