Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home

ШКАФ ЗА ВИНО 280

2.760,00 ден3.450,00 ден

  • димензии : 25/82/52
  • материјал : иверка 16мм; кант: 0,45мм
  • боја ; венге или бела
Clear

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ШКАФ ЗА ВИНО 280”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *