Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

ЕЛИНОР

8.200,00 ден 6.790,00 ден

  • боја: црна и даб крафт бел
  • Димензија: 80/192/33
  • Mатеријал: Ламинирана иверка 16мм
  • Не се монтира на зид
Category:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ЕЛИНОР”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *