Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

ЕМИ 44

13.500,00 ден14.500,00 ден

  • Димензија: 160 (175)/195/50 (ш/в/д)
  • Боја на кабинет : бела
  • Боја на врати : по избор на купувачот
  • Материјал: квалитетна ламинирана иверка 16мм и АБС кант 1 мм
  • 4 фиоки со избор на распоред
  • ногарки со можност на подесување
  • метални рачки на вратите
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА И МОНТАЖА
Clear
SKU: N/A Category: