Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

ЕСТЕЛА В/А

28.200,00 ден 24.800,00 ден

  • боја: венге/астра
  • материјал: ламинирана иверка 16 мм
  • легло: 165/70/204 (ш/в/д)
  • Вклучен душек 160/200
  • ноќно шкафче 2 броја 40/31/33 (ш/в/д)
  • гардеробер 120/180/52 (ш/в/д)
  • огледало на гардероберот.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ЕСТЕЛА В/А”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *