Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

ЏАКОМО

21.200,00 ден 17.900,00 ден

  • Боја: црно / бело
  • Матeријал: Иверка 16мм
  • Огледало
  • Димензии: 169/188/34,5
  • не се монтира на зид
Category: