Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

M 4007

14.400,00 ден 12.400,00 ден

  • Димензија : 114/190/35
  • Боја : црна / бела-бетон
  • Материјал: Иверка 16мм
  • не се монтира на зид
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА И МОНТАЖА
Category: