Одбравте да купите :
All4Home

ЗАКАЧАЛКА 3

1.650,00 ден

  • боја : сонома, бела и венге
  • материјал: иверка 16мм; кант: 0,5мм
  • димензија  ш/в/д: 60/100/9см
Category: