Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

ЗАКАЧАЛКА 30

1.850,00 ден 1.560,00 ден

  • боја : сонома, бела и венге
  • материјал: иверка 16мм; кант: 0,5мм
  • димензија  ш/в/д: 54/120/21
Category:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ЗАКАЧАЛКА 30”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *