Одбравте да купите :
All4Home

ЗАКАЧАЛКА 40

2.100,00 ден

  • боја : сонома, бела и венге
  • материјал: иверка 16мм; кант: 0,5мм
  • димензија  ш/в/д: 75/120/21
Category: