Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

ИРИНА

58.900,00 ден 44.900,00 ден

  • Материјал : ламинирана иверка
  • Боја : орев со тапацир крем
  • Гардеробер : 220/58/215 (ш/д/в)
  • 2 ночни шкафчиња : 45/35.5/46 (ш/д/в)
  • Легло :  168/210/97 (ш/д/в)
  • ВКЛУЧЕН ДУШЕК РОСИ 160/200
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА И МОНТАЖА ВО ДОМОТ

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ИРИНА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *